top of page
74155C34-5EA7-4ABB-A82A-BA3D5D60E716_edited.jpg

Tıbbi Sarf Malzemeleri

Hastanelerde ve kliniklerde gün içerisinde sürekli olarak kullanılan ve hızlıca tükenebilen tıbbi sarf malzemelerini Sina Ecza Deposu olarak birinci kalitede tedarik ederek müşterilerimize ulaştırıyoruz. Hem yerli üretimi yapılan ürünlerden hem de uluslararası markalara ait sarf malzemelerden seçenekler sunuyor, müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda farklı türdeki ürünler temin ederek depolarımızda sürekli olarak yeterli miktarda ürün bulunduruyoruz.

Acil İhtiyaçlar İçin Hızlı Sevkiyat

Sürekli tüketim halinde olması nedeniyle tıbbi sarf malzemelerinde ihtiyaç duyulan miktarlar dönemsel farklılıklar gösterebiliyor. Bazı dönemlerde daha fazla tüketim söz konusu olduğunda müşterilerimizin acil ihtiyaçları doğabiliyor. Bunları karşılayabilmek adına hızlı sevkiyat ve yüksek tedarik kapasitesi imkanlarını bir arada sunuyoruz. Kan alma tüpü, galoş, bone, kateter, sonda, cerrahi önlük, disposable bistüri ve daha yüzlerce sarf malzemesini dünya standartlarındaki yüksek kalite ürünler arasından temin ederek en uygun fiyat ile müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Güvenilir Birinci Kalite Sarf Malzemeleri

Tıbbi sarf malzemelerinde kayıpların önlenmesi ve tıbbi işlemlerin en sağlıklı şekilde yürütülmesi en yüksek kalitedeki ürünlerin kullanılması ile mümkündür. Sina Ecza Deposu olarak satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin en kaliteli malzemelerden üretilmiş olan dünya standartlarında olmasına özen gösteriyoruz. Bu sayede dayanıksızlık veya üretim hatası gibi nedenlerden kaynaklı ürün kayıplarının önüne geçiyoruz. Ülkemizdeki mevcut piyasaya ürün sunmanın haricinde dünyanın çeşitli ülkeleri ile import (ithalat) ve export (ihracat) işlemleri yürüterek gerekli ithal ürünleri ülkemize getirirken yerli üretimdeki ürünlerimizi ise yurt dışına ihraç ediyoruz.

bottom of page