top of page
CB330079-DBB9-46AA-A5B4-8B9458A15AA4_edited.jpg

Fuarlar

Fuarlar

CPhl Uluslararası İlaç Endüstrisi Fuarında Yerimizi Aldık

Dünyanın en büyük ilaç endüstrisi fuarlarından biri olan CPhL Uluslararası İlaç Endüstrisi Fuarı 2022 yılı Kasım ayında Frankfurt’ta gerçekleşiyor. 1990 Yılından bu yana her yıl düzenlenen fuar 3 gün boyunca sürerek sektörün başarılı isimlerini ağırlıyor. Fuar boyunca ilaç endüstrisinin seçkin firmaları, bilim insanları, ilaç sektöründe yer alan ve ilacın tüketiciye ulaşana kadar olan tüm safhalarında bulunan kişiler bir araya geliyor. Sina Ecza Deposu olarak bu köklü etkinliğin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Fuarda ilaç endüstrisindeki güncel gelişmeler hakkında bilgi alıyor, geleceğe yatırım yapıyoruz. Sektörün güçlü isimleri ile iletişim halinde oluyor ve iş alanlarımızı genişleterek sizlere daha iyi hizmet sunuyoruz.

CHpL Fuarına İlgi Yoğun

Uluslararası CHpL fuarına 150 ülkeden toplamda 2500 stant açılıyor ve ortalama 45000 kadar katılımcı dahil oluyor. Düzenlenmeye başladığı ilk günden beri yoğun ilgi gören fuar dünyanın dört bir yanından katılımcı alıyor. Her geçen sene katılımcı ülke sayısı ve açılan stantlar hızlı bir artış gösteriyor. Her yıl farklı bölgelerde gerçekleştirilen fuarlar, bölgelerinde kilit konuma sahip ülkelerde yapılıyor. Geçmişte Çin, Rusya, Almanya, Hindistan, Fransa gibi ülkelerde gerçekleştirilen CHpL fuarı, Türkiye’de ise 2014 yılında İstanbul’da yapıldı. 2019 yılında Frankfurt’ta oldukça başarılı şekilde gerçekleştirilen etkinliğe 2022 yılında bir kez daha Frankfurt ev sahipliği yapıyor. Bu yılki fuarda gündem hammadde ve formülasyon, paketleme ve ilaç teslimatı, dış kaynak kullanımı, üretim ve dijitalleşme oluyor.

11A8D899-5F53-441D-BE9C-212AD7C6E91C.jpeg
6CD0F798-A757-4691-8E80-349EA1069A76.jpeg

Tüm İlaç Tedarik Zinciri Bir Arada

Fuarda ilaç tedarik zincirinin tüm basamaklarından katılımcılar yer alıyor. Hammadde temini, üretim, ambalajlama, stok, depolama, lojistik ve satış aşamalarında yer alan seçkin firmalar fuara katılım gösteriyor. Biz de Sina Ecza Deposu olarak fuarda yerimizi alarak vizyonumuzu ve misyonumuzu geniş kitleler ile paylaşıyoruz. Ar-ge çalışmalarına verdiğimiz önemi, geleceğe olan yatırımı, paydaşlarımıza verdiğimiz değeri gösteriyoruz. Tıbbi sarf malzemeleri, gıda takviyeleri, kozmetik ürünler, OTC (Over the Counter) ürünler, ortopedik ürünler ve ilaç yapımında kullanılan galenik ürünler gibi geniş ürün yelpazemiz ile ihracatta hızlı ve güvenilir sevkiyat anlayışımızı tüm dünyadan katılımcılara aktarıyoruz. Köklü firmalar ile iletişimde bulunarak ithalat ve ihracat ağımızı genişletiyoruz. Böylece yerli ürünlerimizin yurt dışına ihracatında gösterdiğimiz başarıyı, ithalatta da göstererek yurt dışı ürünlerini en uygun fiyatlar ile ülkemize ulaştırıyoruz.

bottom of page