top of page
C9074229-757E-433C-8107-FCC5F2B00383_edited.jpg

OTC Ürünleri

OTC ürünleri, “Over the Counter” teriminin kısaltması olup tezgah üstü ürünler veya reçetesiz satılabilecek ürünler anlamına gelen ürün grubunu ifade eder. Sina Ecza Deposu olarak yasal mevzuatlara bağlı şekilde güvenilir ve yüksek kaliteye sahip OTC ürünlerini müşterilerimize sunuyoruz. Ulusal ve uluslararası düzeyde en fazla bilinen ve en kaliteli olarak kabul edilen markalarla iş birliği içerisinde çalışarak ihtiyaç duyulan ürünleri müşterilerimize hızlı bir şekilde istenilen miktarda ulaştırıyoruz.


Yüklü Siparişleri Karşılayabilen Stoklar

Basit ağrı kesici ilaçlar, çeşitli kremler, vitamin takviyeleri, sindirim sistemini düzenleyen bazı ilaçlar gibi eczaneden reçetesiz alınabilen ürünler OTC ürünleri olarak geçiyor. Herhangi bir reçeteye ihtiyaç duyulmadan günlük olarak herkes tarafından satın alınabilen OTC medikal ürünler en fazla satışı yapılan ve sürekli olarak sipariş geçilmesi gereken bir ürün grubudur. Bu nedenle Sina Ecza Deposu olarak bu grupta yer alan ürünlerin stoklarını sürekli olarak güncelliyor, beklenmeyen yüklü siparişleri karşılayabilecek şekilde ürün takibimizi titizlikle yapıyoruz. İnsanların yaşam kalitesini artırmak, genel sağlık hallerini iyileştirmek veya gündelik sorunlarına çözüm bulmak için tercih ettiği elden satılan bu tür ürünlerde aynı zamanda çeşitlilik imkanı da sunabilen geniş bir ürün portföyüne sahibiz.

OTC Grubu İlaçlarda Yüksek Kapasiteli İhracat

İlaç ihracatında lider bir marka olarak yıllardır hizmet veren Sina Ecza Deposu olarak OTC ürünleri grubunda ihracat konusunda da oldukça aktif rol oynuyoruz. Ülkemizden ihracat (export from Turkey) yapılan geniş ürün kataloğumuz içerisinde OTC ürünleri çok önemli bir yer kaplıyor. Dünya genelinde ihtiyacın çok fazla olduğu bu ürünlerde hedef kitlenin tercihlerini gözeterek yüksek kaliteli ürünler bulunduruyoruz. En uygun fiyat ile yerel pazara sunmanın yanında aynı zamanda bu ürünlerin uluslararası anlamda ihracatını da gerçekleştiriyoruz.

bottom of page