top of page

Ortopedik Ürünler

Ortopedik hastalıklar ve travmalarda tedavi sürecinde kullanılan medikal ortopedik ürünler, tam bir iyileşmenin sağlanması, ağrıların dindirilmesi ve hassas bölgenin korunması gibi amaçlara hizmet etmeleri açısından oldukça önemlidir. Sina Ecza Deposu olarak kendi markamız olan SinaMed ismi ile üretmiş olduğumuz üstün kalitedeki medikal ortopedik ürünleri müşterilerimize gururla sunuyoruz. Her aşamasında genel sağlığı iyileştirmek için her türlü detayı düşünerek tasarlamış olduğumuz dünya standartlarındaki ürünlerimizle ülkemize ve uluslararası piyasaya hizmet sağlıyoruz.

Ustalıkla Üretilen Medikal Ortopedik Ürünler

 

Kişiye en uygun yüksek kalitedeki ortopedik ürünler ile ortopedik hastalarda tedavi başarısı yükseltilip komplikasyon riskleri azaltılabiliyor. Bunun bilinciyle çıktığımız bu yolda kendi markamız olan SinaMed ürünlerini ortopedik hastalıklarda kullanmaları için hastalarımıza gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz. Ustalıkla üretilen ürünlerimizde kişiye özel farklılıkları da göz önünde bulundurarak tasarım yapıyor, böylelikle kullanıcı ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek sağlık ürünleri sunuyoruz.

 

Yerelden Globale Ulaşan Kalite

 

SinaMed markamız ile üretmiş olduğumuz medikal ortopedik ürünlerde dünya standartlarında bir üretim yapabilmek adına en üst düzey kalitedeki malzemeleri kullanıyor, üretimin farklı aşamalarında ürünlerimizi kalite testlerine tabi tutuyor ve paketlemelerimizi tüm bunların ardından gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizi ülkemiz pazarına güvenle sunarken ek olarak ihracat (export) yolu ile farklı ülkelere de gönderiyor; dünyanın önde gelen pek çok ülkesinin medikal ürünlerde ithalat (export) için tercih ettiği üretici markalar listesinde üst sıralarda yer alıyoruz.

bottom of page