top of page

Kozmetik

Sina Ecza Deposu olarak uluslararası büyük markalar ve Türkiye’de üretilen yerli markalara ait kozmetik ürünlerin tüm ürün gruplarının yer aldığı geniş kozmetik ürün portföyümüz ile eczaneler, klinikler ve diğer tüm müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

A’dan Z’ye Tüm Kozmetik Grupları

Ürün tedariği yaptığımız seçkin markalar tarafından üretilen güvenilir ve tanınmış kozmetik ürünler arasında;
Parfümler,
Esanslar,
Esansiyel yağlar,
Makyaj ürünleri,
Cilt bakım ürünleri,
Ağız bakım ürünleri,
Saç bakım ürünleri,
Tıraş ürünleri,
Deodorantlar,
Sabunlar ve daha pek çok ürün grubu yer alıyor.
Depomuzda sakladığımız ürünlerin saklama koşulları, raf ömürleri ve kalite kontrollerini düzenli olarak yapıyor, tüm ürünlerimizi detaylı olarak kontrol ettikten sonra sevkiyata çıkarıyoruz. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları çerçevesinde belirlemiş oldukları yerli veya ithal kozmetik ürünleri istenilen miktarda hazırlayıp taşıma sırasında herhangi bir deformasyona uğramayacak şekilde güvenle ve özenle paketliyoruz.


Yerelde ve Globalde Tanınan Güvenilir Markalar

Sina Ecza Deposu olarak satışını yaptığımız kozmetik ürünler dünya standartlarında, içerikleri bilinen, sağlık otoritelerince onaylanmış ve aynı zamanda kalitesine oranla en uygun fiyat aralığındaki ürünler arasında bulunuyor. İçeriğinin büyük bir kısmı bitkisel ürünlerden oluşan kozmetik ürünlerimizi yerli piyasaya sunmakla kalmıyor, aynı zamanda dünyanın pek çok farklı noktasına ihracatını gerçekleştiriyoruz. Güvenilir paketleme, yüksek tedarik kapasitesi ve hızlı teslimat ile dağıtımını yaptığımız kozmetik ürünleri güvenli bir şekilde müşterilerimize ulaştırmak için çalışıyoruz.

bottom of page