top of page

İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI

​Sina Ecza Deposu ekibi, hepsi alanında uzman ve bizi biz yaparak bu sektördeki başarımızı daima ileri taşıyan çalışanlarımızdan oluşuyor. Ekibimize katılacak profesyonelleri seçerken tek taraflı bir anlayış yerine karşılıklı olarak birbirimize katabileceklerimiz üzerinde yoğunlaşıyor, çalışanlarımıza mutluluk ve üretkenlik temelli bir kariyer planlama süreci sunuyoruz.

Kariyer Planlama ve İnsan Kaynakları Anlayışımız

Çalışanlarımızın memnuniyeti; şirketimizin başarısı ve verimliliği, dolayısıyla bizim memnuniyetimiz anlamına gelir. Bunun bilinciyle çalışanlarımızın işe katılımlarını ve memnuniyetlerini artırmaya yönelik bir insan kaynakları politikası yürütüyoruz. Sürekli kendimizi yenileme ve geliştirme, engelleri cesaret ve akılcılık ile aşma, etkin kararlar alma ve yetenekleri geliştirme, işbirliği ve çözüm odaklılık, karşılıklı saygı gibi ilkelerle başarılı, mutlu ve verimli bir iş ortamı oluşturuyoruz.

 

Performans Değerlendirme ve Eğitim

Sina Ecza Deposu olarak her bir çalışanımızı değerli bir yetenek olarak görüyor ve bu yeteneklerin geliştirilmesi, bilgilerin güncel tutulması, performansın değerlendirilerek çalışma motivasyonunun yükseltilmesi için pek çok çalışma yürütüyoruz. Kendini değerli hissetmesini önemsediğimiz çalışanlarımızın hem kendi kariyer süreçlerine hem de şirketimize katacaklarına destek vermek amacıyla eğitimler, sosyal sorumluluk projeleri ve performans yönetim sistemi uygulamaları planlıyoruz.

 

Sina Ekibinin Bir Parçası Olmak

Sina ekibi yöneticileri olarak işe alım süreçlerimizi adalet ve şeffaflık ilkesi ile yürütüyoruz. Şirketimize değer katacak ve başarı getirecek çalışma arkadaşlarımızı belirlerken en doğru adayı bularak en uygun pozisyona yerleştirmek için titizlikle çalışıyor, seçmiş olduğumuz yeni çalışanlarımız için etkin bir kariyer planı oluşturuyoruz. Çalışanlarımızın ücret politikalarını belirlerken bireyin bilgi ve tecrübesi, pozisyonunun gereklilikleri, şirketimize sunacağı katkılar gibi birçok konuyu göz önünde bulundurarak adil bir planlama yapıyoruz.

Kullanıcıları doğrulamak, web sitemizin etkin bir şekilde kullanımını sağlamak, içerik ve reklamları kişiselleştirmek ve trafiğimizi analiz etmek için çerezleri kullanıyoruz. Web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz.

bottom of page