top of page
Our Values Görsel.jpeg

DEĞERLERİMİZ

DEĞERLERİMİZ

Kurulduğumuz günden bu yana Sina Ecza Deposu olarak eczacılar ve sağlık sektörü için sınırlı olan hizmet kapasitesini bir üst noktaya taşımak ve rekabeti artırmak adına çalışıyoruz. Bu alanda en iyi ve en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için şirket olarak belirlemiş olduğumuz değerlerimize sahip çıkıyoruz.

1. Takım Çalışması

Ecza depoculuğunda A’dan Z’ye kaliteli bir hizmet sunabilmek, takım çalışmasına maksimum hassasiyetin gösterilmesini gerektiriyor. Tedarikten teslimata kadar her aşamada görev alan eğitimli personelimiz hizmet zincirimizin halkalarını oluşturuyor. Bu halkalardan herhangi birinde oluşacak kırılmanın tüm zinciri etkileyeceğinin bilincindeyiz. Dolayısıyla birimler arası koordinasyon, kontrol ve denetlemeye gereken önemi veriyor, takım çalışması ile her bir problemi bütüncül şekilde ele alarak en iyi çözümü bulmaya odaklanıyoruz.

D118C848-03C8-4328-B2C2-5101AE37E285.webp
Image by Árpád Czapp

2. Hız

İnsan hayatı bizim için diğer her şeyden daha önemlidir. Bu konuda yüksek dikkat ve özen gerektiren bir sektör olan sağlık sektörüne hizmet verdiğimiz için güvenilirlik ve kalite kadar hıza da odaklanıyoruz. Her an çıkabilecek pürüzler veya olağan dışı ihtiyaçlar için daima hazırlıklı olmak için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Müşterilerimizin talep ettiği her türlü ilacı gereken miktarda, istenen zamanda ve yerde teslim edebilmek adına gerekli planlamalarımızı oluşturuyoruz.

3. Kalite

İlaç sektöründe kalite, insan sağlığı ile doğrudan ilişki içerisindedir. Bu nedenle tedarikçilerimizden ürün teslim alırken, ürünlerimizi depolarımızda muhafaza ederken ve sevkiyat aşamasında, kalite kontrolüne önem veriyoruz. En iyi kalitede olduğundan emin olarak temin ettiğimiz ürünlerimizi, yine en iyi şartlarda depolarken sürekli olarak kontrolden geçiriyor, ürün türüne uygun şekilde paketleme ve yerleştirme işlemlerinin ardından sevkiyata çıkarıyoruz. Bu sayede tedarikçiden müşteriye kadar kalitemizi en üst seviyede tutuyoruz.

Kullanıcıları doğrulamak, web sitemizin etkin bir şekilde kullanımını sağlamak, içerik ve reklamları kişiselleştirmek ve trafiğimizi analiz etmek için çerezleri kullanıyoruz. Web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz.

Image by Roberto Sorin
bottom of page